| Start | Sklep | Logowanie | Szukaj | Polityka prywatności |
 
O nas
Hymn
Zarys duchowości
Nasi patronowie
Gdzie nas znaleźć?
Różności
Start
Aktualności
Kontakt
Pieśni
Sklep
Intencje
Świadectwa
Galeria
Linki
Logowanie

Nie pamiętam hasła
Konto? Zarejestruj się!
Gościmy
Odwiedza nas 3 gości oraz 1 użytkownik
Ankieta
Czy jesteś zainteresowany zakupem plyty Jemu zaufaj w wersji ukraińskiej w cenie 20zl?
 
  • Polski
  • Ukrainian
  • English
SPOTKANIA MODLITEWNE Drukuj
10.09.2017
Serdecznie zapraszamy na otwarte spotkania modlitewne w czterech naszych fundacjach (od września do czerwca), które odbywają się: w Szczecinie, we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Lublinie. Szczegóły poniżej.

Fundacja Szczecińska
Na spotkania modlitewne otwarte zapraszamy w każdy I i III wtorek miesiąca na godz. 19:00 do SALKI św. Trójcy w klasztorze oo. Dominikanów, plac Ofiar Katynia 1 w Szczecinie.
Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 3 października.
Zapraszmy również na sobotnią Eucharystię ku czci św. Tereski, która odbędzie się 30 września o godz. 17:00 (w krypcie klasztoru). Po Eucharystii Agapa.
Zapraszamy na wspólną modlitwę!
 

Fundacja Wrocławska
Na spotkania modlitewne otwarte zapraszamy w każdą I i III środę miesiąca na godz. 19:30 do kościoła św. Augustyna, ul. Sudecka 90 we Wrocławiu (bracia Kapucyni).
Kolejne spotkanie odbędzie się  w środę 4 października.
Zapraszamy na wspólną modlitwę! 
 
 
Fundacja Warszawska
Na spotkania modlitewne otwarte zapraszamy w każdy I i III poniedziałek miesiąca na godz. 19:00 do kościoła księży Marianów na Stegnach. Spotkania odbywają się w salce "Jerycho" w dolnym kościele.
Kolejne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 2 października.
Zapraszamy na wspólną modlitwę!
 
Fundacja Lubelska
Na spotkania modlitewne otwarte zapraszamy w każdą I i III środę miesiąca na godz. 19:00 do kościoła pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego, ul. Skierki 12 w Lublinie, a na Eucharystię w IV niedzielę miesiąca na godz. 18:00.
Kolejne spotkanie odbędzie się  w środę 4 października, a pierwsza Eucharystia w niedzielę 22 października.
Zapraszamy na wspólną modlitwę!
 
 
 

Krzyż Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej powstała 19 grudnia 1993 roku po około dwunastu latach istnienia grupy modlitewnej w ramach Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej. Gromadzi braci i siostry każdego stanu, wieku i wykształcenia, którzy pragną realizować swoje powołanie do świętości obierając kontemplację w świecie.

Celem Wspólnoty jest prowadzenie jej członków ku dojrzałości chrześcijańskiej, która ma przejawiać się przede wszystkim poprzez radość z bycia umiłowanym dzieckiem Bożym, miłość w wymiarze krzyża, posłuszeństwo Kościołowi, przyjmowanie osobistej historii, życie w wolności od dóbr materialnych. Podejmując wezwanie św. Pawła i papieża Jana Pawła II, staramy się żyć tak, by nie zniweczyć Chrystusowego Krzyża. Wspólnota realizuje swój cel poprzez regułę życia duchowego, wspólną dla wszystkich członków, celebrowanie liturgii, dzielenie Słowem Bożym, doświadczenie braterstwa i życia wspólnotowego. Pogłębione życie duchowe członków Wspólnoty owocuje również pragnieniem głoszenia Dobrej Nowiny. Patronami Wspólnoty są: św. Teresa od Dzieciątka Jezus i Najświętszego Oblicza i św. Paweł od Krzyża.Obecnie fundacje Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej istnieją w Szczecinie, Warszawie i Wrocławiu.

Wspólnota prowadzi Rekolekcje, sesje, dni skupienia. Chętnych (zorganizowane grupy, parafie itp.) prosimy o kontakt:

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej
Plac Ofiar Katynia 1
70-452 Szczecin
tel. 783 296 660

wmu@wmu.pl

Zapraszamy też do nabywania książek oraz kaset i płyt CD z pieśniami Wspólnoty, które wprowadzają w duchowość Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej - kliknij TUTAJ.


POLECAMY:

www.znajomapolonia.pl   www.modlitwawdrodze.pl    

 

Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, Plac Ofiar Katynia 1, 70-452 Szczecin, tel. 783 296 660, email: wmu@wmu.pl

© 2017 Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.